WYKAZ   NOWO WYBRANYCH  RAD SOŁECKICH
NA KADENCJĘ 2023-2027

 

1.

Rakowo

Zmysłowski Adam

Maria Koper

Rasińska Bernarda

Zmysłowski Adam

2.

Siekluki

Jaszczak Stanisław

Jaszczak Stanisław

Siuliński Zbigniew

Walczewski Sławomir

3.

Błomino - Jeże

Kalisz Agnieszka

Sepetowski Dariusz

Kalisz Agnieszka

Martynowski Grzegorz

4.

Błomino - Gule

Gadomska Marzanna

Gadomska Marzanna

Kondracki Karol

Karwowska Janina

5.

Błomino Gumowskie

Obrębska Małgorzata

Śmigelski Paweł

Obrębska Małgorzata

Drabio Ewa

Zbrzeźna Marta

Komorowska Katarzyna

6.

Kadłubowo

Turkowska Teresa  

Turkowska Teresa

Brzezińska Grażyna

Koźniewska Jolanta

7.

Sarnowo - Góry

Gajewska Małgorzata

Gajewska Małgorzata

Staniszewski Zbigniew

Krajewski Paweł

8.

Podmarszczyn

Wiśniewska Weronika

Radomski Sebastian

Szymański Paweł

Golacik Mirosław

Wiśniewska Weronika

9.

Wilamowice

Siedlecka Janina

Siedlecka Janina

Wojciechowski Wawrzyniec

Radomski Paweł

10.

Sadkowo

Michalski Ireneusz

Michalski Ireneusz

Urzykowska Małgorzata

Giżyński Jan

Głodowska Beata

11.

Cumino

Piechna Hanna

Piechna Hanna

Paweł Smolarek

Kozarzewska Krzysztofa

12.

Chrościn

 

Krysiak-Matusiak Martyna

Krysiak-Matusiak Martyna

Jędraszczak Jan

Wierzchowski Kamil

13.

Pomianowo

Jankowska Joanna

Jankowska Joanna

Wachol Andrzej

Kamiński Bolesław

14.

Gumowo

Kawecka Iwona

Kawecka Iwona

Sybicki Bogdan

Jobs Marek

15.

Nowe Sarnowo

Kawecka Małgorzata

Kawecka Małgorzata

Szulborski Wojciech

Machnacka Magdalena

16.

Stare Gumino

Jakubowski Tomasz

Jakubowski Tomasz

Wiśniewski Marcin

Obojski Włodzimierz

17.

Nowe Gumino

Sławomir Kamiński

Kamiński Sławomir

Traczyk Paweł

Traczyk Katarzyna

18.

Dzierzążnia

Cywińska Katarzyna

Machnacki Andrzej

Cywińska Katarzyna

Fotek Edward

19.

Nowa Dzierzążnia

Piórkowski Ryszard

Piórkowski Ryszard

Starczewski Jarosław

Skocińska Elżbieta

Aksamitowski Dariusz

20.

Wierzbica Szlachecka

Matusiak Jadwiga

Matusiak Jadwiga

Gościcka Sylwia

Włodzimierz Karwowski

21.

Wierzbica Pańska

Świderski Maciej

Świderski Maciej

Żuchniewicz Leszek

Marszał Piotr

22.

Przemkowo

Rybicki Robert

Rybicki Robert

Kaczyński Grzegorz

Jędrzejewska Ewa

23.

Niwa

Kowalski Andrzej

Kowalski Andrzej

Oksana Ksybek

Podlaska Katarzyna

24.

Starczewo - Pobodze

Matuszewski Ryszard

Matuszewski Ryszard

Starczewski Jacek

Jonczewski Ireneusz

Starczewski Paweł

25.

Starczewo Wielkie

Smardzewski Ireneusz

Smardzewski Ireneusz

Bartold Krzysztof

Gadomska Małgorzata

26.

Kucice

Olszewski Krzysztof

Olszewski Krzysztof

Bańka Wojciech

Konopka Dariusz

27.

Nowe Kucice

Żółtowska Iwona

Żółtowska Iwona

Kokosińska Iwona

Pokrzywnicki Mirosław

28.

Pluskocin

(w skład wchodzi wieś Skołatowo)

Bieliński Janusz

Bieliński Janusz

Pawłowski Piotr

Świderski Paweł

29.

Korytowo

Skwarski Mieczysław

Skwarski  Mieczysław

Goszczyński Leszek

Pomianowski Stanisław

Cywiński Mariusz

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Alina Bielewicz
  • Data udostępnienia w BIP: 2003-07-21 08:34:29
  • Informacja zaktualizowana przez: mgr Alina Bieglecka
  • Data ostatniej aktualizacji: 2024-02-13 15:01:36
  • Liczba odsłon: 2007
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2267040]

przewiń do góry